خرید دکل مهاری | کیاسازه اهواز

خرید دکل مهاری | کیاسازه اهواز
آشنایی با انواع دکل مهاری و ویژگی های منحصر به فرد این دکل به علاوه توضیحات فنی انواع دکل های مهاری با قیمت های به روز این دکل جهت خرید بهترانواع دکل مهاری.

آشنایی با دکل ها: دکل مهاری (Gyed Tower)

دکل های مهاری به دکل هایی گفته می شود که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار گردد . این نوع دکل ها به دلیل وزن پایین و سبکی وزن مزیت دارند و در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد استفاده می گردد. اغلب در شبکه تلفن همراه، رادیو و بی سیم و شبکه های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این دکل ها قابلیت نصب در پشت بام منازل و ادارات را داشته و علاوه بر اینکه ارتفاع ساختمان به بلندی محل نصب آنتن ها کمک کرده، در مناطق شهری مزیت فراوان دارد. این نوع دکل ها در صورتی که روی زمین نصب گردد نیاز به فضای زیادی جهت نصب سیم مهارها دارد. به خاطر سبکی وزن، بهای این دکل ها کمتر از دکل های دیگر بوده و نصب آن ها ساده و کم هزینه است.

دکل های مهاری سری G

یکی از انواع دکل های مهاری، سری G می باشد. سکشن های این نوع دکل ها با جوش CO2 توسط لوله و میلگرد ساخته می شود. اندازه این سکشن ها حدود ۳ متر می باشد. دکل های مهاری سری G متناسب با ارتفاع و بارگذرای دکل، از لوله ۳ با ضخامت ۲ میلیمتر و میلگرد ساده سایز ۸ یا ۱۰ ساخته می شود شما میتوانید برای اخذ مشاوره جهت خرید دکل های مهاری با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

سری – G 35

این سری از دکل های مهاری سه وجهی متشکل از لوله های سبک به عنوان عضو فشاری (عنصر سازه ای عمودی) و میلگرد به عنوان بریس در آن استفاده می شود که به صورت زیگزاگ عناصر عمودی را به هم متصل می کند. فنداسیون دکل های مهاری G35 به صورت ساده با بتن ریزی در جا و اتصال بیس پلیت با بولت به فنداسیون صورت می گیرد. این دکل مناسب نصب روی پشت بام ها و سازگار با فعالیت های محدود ارتباطی است دکل مهاری G35 به صورت سه ضلعی است و عدد ۳۵، عرض قاعده ۳۵ سانتی متری هر یک از سه وجه دکل را نشان می دهد.

سری – G 45 – سه وجهی

این سری از دکل هم ویژگی های دکل G 35 را دارد و نحوه طراحی و تولید آن ها یکسان است. با این تفاوت که دکل های مهاری G 45 امکان نصب بر بستر های خاکی، سنگی و خاک دستی و زمین های شهری را نیز دارد. امکان بارگذاری بیشتر امکان استفاده در فعالیت های متعدد از جمله مخابرت و ارتباطات بی سیم به کار می آید.

سری – G 45 – چهار وجهی

همانطور که از نام این سری از دکل مهاری بر می آید دارای چهار ستون است که با لوله ساخته می شود. بریس های این نوع از دکل نیز از میلگرد است و نحوه اصتال آم به فنداسیون و مدول آن کاملا مشابه دو سری دکل G 35 و G 45 سه وجهی است. این سری از دکل علاوه بر دمان ارتباطی و مخابراتی کاربرد امنیتی دارد و همچنین در سایت های نیروگاهی اعم از بادی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

سری – G 65

این سری از دکل سنگین ترین و در عین حال مستحکم ترین شکل دکل مهار است که به صورت ویژه تا ۱۲۰ متر ارتفاع امکان ساخت دارد و بیشتر در سایت های کویر مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد آن علاوه بر ارتباطات و عملکرد نیروگاهی در حوزه روشنایی و انتقال نیرو نیز استفاده می شود که میتوانید با مراجعه به لیست قیمت خرید دکل مهاری می توانید از قیمت های به روز دکل مهاری مطلعه شوید.

متعلقات دکل مهاری:

اجزای این نوع دکل ها شامل سکشن، بیس پلیت، سیم مهاری، مهار کش، کرپی، صفحه تعادل، گوشواره، تاج سر دکل، تسمه کمربندی، پیچ و مهره واجزای دیگر می باشد.

خرید دکل مهاری – خرید انواع دکل مهاری – قیمت دکل های مهاری – کارشناسان فروش دکل مهاری – اخذ مشاوره جهت خرید انواع دکل های مخابراتی

برای خرید دکل های مهاری و اخذ مشاوره می توانید با کارشناسان شرکت کیاسازه اهواز در تماس باشد.