ریمل آبی ضد آب اسنس با جوهر آبی

ریمل آبی ضد آب اسنس با جوهر آبی
ریمل یکی از محصولات آرایشی پرکاربرد و ضروری برای یک آرایش بی نقص است که برای انتخاب مناسب آن باید به حالت و نوع مژه خود دقت کرد.

شرکت اسنس (Essence) از سال ۲۰۰۱ وارد عرصه لوازم آرایشی و بهداشتی شده و در تلاش بوده است که با رعایت استانداردهای بهداشتی و توجه به سلامت مصرف کنندگان محصولات خود در بین مشتریان جایگاه ویژه ای برای خود باز کند. ریمل جزء کاربردی ترین لوازم ارایش است که به چشم ها حالت زیبایی می بخشد و کیفیت آن در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. ریمل‌ها در سه نوع حجم‌دهنده، بلندکننده و پرپشت‌کننده تولید می‌شوند که بسته به نوع مژه‌ها، انتخاب را متفاوت کرده‌اند. ریملی که کمپانی «اسنس» تولید کرده از نوع ریمل‌های حجم‌دهنده است که برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که مژه‌های توخالی دارند.

ریمل آبی اکستریم ضدآب اسنس essence

ریمل ضد حساسیت آبی اسنس با ویژگی حجم دهنده باعث افزایش طول مژه و ماندگاری بالا و جدا کننده مژه‌ها می‌باشد که حتی با چندبار استفاده مجدد بر روی مژه باعث بهم چسبیدگی مژه‌ها نمی‌شود و دارای بافتی سبک است که به سرعت برروی مژه خشک شده و احساس سنگینی نمی‌کنید. برس بزرگ ریمل اسنس کار پوشش دهی تمام مژه هارا به راحتی انجام داده و بطور باور نکردنی مژه ها را بلند و پرپشت می‌کند.

ویژگی و مشخصات ریمل آبی اکستریم ضد آب اسنس

  • حجم دهنده و بلندکننده
  • ضدآب
  • برس بزرگ با کیفیت
  • ایجاد جلوه ای فانتزی و خاص
  • مناسب مهمانی و مراسم ویژه
  • کیفیت و ماندگاری بالا

ریمل حجم دهنده و ضدآب اسنس با ویژگی‌های منحصر بفرد بدلیل قیمت مقرون بصرفه آن مورد توجه دختران جوان قرار گرفته است.

قیمت ریمل آبی ضدآب اسنس

ریمل اسنس اصل در کنار کیفیت دارای قابلیت‌های ویژه و منحصر به فردی می باشد که مورد علاقه ی بسیاری از خانم ها قرار دارد. با توجه به تغییر قیمت ارز مرجع، ریمل اسنس ابی با مناسب‌ترین قیمت نسبت به دیگر فروشگاه‌ها در پیراکده به فروش می‌رسد.